Robomart 1 696x522

Стартап Bodega розробив автоматизований кіоск на колесах й буде розвивати мережу автоматизованих торговельних точок. Автоматизовані торговельні майданчики Robomart розмістили на безпілотних електричних мінівенах. Винахід вже збираються протестувати у Сан-Франциско й Каліфорнії, повідомляє itc.ua.

Покупцеві досить завантажити мобільний додаток, а потім лише натиснути кнопку мобільного додатку і викликати кіоск із продуктами до свого будинку. Автомобіль Robomart з молоком, хлібом і свіжими овочами вирушить на виклик зі швидкістю 40 км/год. Запас ходу від повного заряду автомобіля становить 130 км.

Покупець зможе відкрити дверцята за допомогою того ж додатка, вибрати покупки й оповістити автомобіль про завершення шопінгу. За допомогою запатентованої технології grab and go кіоск може самостійно відстежувати, які продукти взято і скільки. По тому він формує рахунок і відправляє його покупцеві для оплати онлайн. Така ж технологія діє у концептуальному магазині Amazon.

Напередодні творці Robomart виявили, що доставка продуктів, котрі швидко псуються, коштує дуже дорого. До того ж, найчастіше покупці люблять обирати свіжі овочі й фрукти самотужки. 65% опитаних респондентів уже заявили б, що викликали б кіоск на колесах частіше, аніж раз на тиждень.