Terra4

Європа хоче бачити на своєму столі екзотичні цитрусові. Останнім часом популярності набирають кумквати різних сортів, юзу, а також цитрус Рука Будди. Фрукт справді нагадує фантазійну руку і є дуже вітамінним. До європейських прилавків його постачають з марроканської органічної ферми Terra Citrus, повідомляє freshplaza.com.

Inside Of Buddhas Hand

Плантації виробника у 82 га знаходяться у Північному Марокко, на березі річки Себу. Це сімейний бізнес біля історичного міста Фес, що з 1950 року спеціалізувався на вирощуванні апельсинів. Фрукти збувають у чотири країни – Іспанію, Францію, Швейцарію й Нідерланди.

Ринок Європи не дається виробникам легко. Зокрема, на ринку лаймів конкуренцію марроканським цитрусовим складає продукція з Мексики і Бразилії. Мексиканські постачальники орієнтуються на великі об’єми, тож можуть скидати ціну.

 

Аби втримати споживача, Terra Citrus змінив стратегію й сконцентрувався на поставках дорогих екзотичних фруктів. Зокрема, фрукт Рука Будди відомий ще, як цитрусова ікра. М’якоть справді легко розпадається на окремі соковиті клітини й дає поле для фантазії для кухарів екзотичних страв. Виробники прогнозують, що фрукт буде дедалі популярнішим у Європі.