Переробка органічних відходів черв’яками — непоганий варіант заробити. Такий бізнес підійде багатьом: тваринникам, ресторанам, дріжджовим заводам, виробникам грибів і навіть соків, які викидають перероблену мезгу.

Маючи 100 тонн грибних відходів щомісяця, за рік можна отримати 540 тонн біогумусу. При мінімальній ціні 2000 грн за тонну дохід становитиме 1,08 млн грн. Додатковий заробіток фермер отримає на черв’ячній масі, адже кожні чотири місяці вона подвоюється і доводиться збувати лишки, розповів в ефірі AgroFM Ігор Попко, бізнес-консультант з вермикультивуванню.

Фахівець приймає пайову участь у розведенні і продажу черв’яків у промислових масштабах. Ферми, де він працює, розташовані у Львові, Луцьку, Хмельницькому.

За словами Попко, бізнес на хробаках в Україні існує близько 10 років. Розводять в основному гнойових, диких черв’яків. Каліфорнійські на нашій території давно перевелися, змішалися з іншими видами в процесі розмноження. Вони більш продуктивні й довше живуть, але будувати великі плани на «каліфорнійців» не варто: такі хробаки теплолюбні і вже при +7 впадають у сплячку. Наші особини «працюють» з березня і до пізньої осені.

Для черв’ячної ферми радять виділити окреме місце або приміщення, а на поля вносити готовий біогумус. На переробку 10 тонн відходів знадобиться орієнтовно 300 тонн черв’яків. Вартість черв’яків — від 250 до 400 грн за сім’ю, залежно від розміру партії.

«Сім’я — це приблизно 100-200 дорослих черв’яків від 5 см і вище, 1500-2000 молодняку від 4 мм до 4 см і 1000 коконів. Вага — від 200 до 300 грамів. Через 4 місяці сім’я черв’яків виростає до кілограма», — розповідає Попко.

Вермибизнес підійде як невеликим фермерам, так і великим виробникам. Навіть ресторан може використовувати міні-компостер для переробки відходів від приготування їжі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.