Meat Ov 696x464

В Української Асоціації постачальників торговельних мереж склали рейтинг ТОП-5 продуктів, які були лідерами зростання ціни у 2017 році. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє генеральний директор асоціації Олексій Дорошенко.

Лідером відсоткового рейтингу стало сало – з початку року воно додало в ціні 68%. Утім, в деяких регіонах ціна на сало підвищилась удвічі. Продавці й експерти ринку пояснюють це підвищенням попиту. Через дороговизну червоного м’яса частина споживачів перейшли на сало. З початку року сало було дешевшим приблизно на 40%. Утім до кінця року догнало за ціною яловичину й тепер коштує дорожче, аніж свинина.

Сало подорожчало на 68%

На другому місці – буряк, який подорожчав з початку 2017-го на 58%. На третьому – морква, зросла в ціні на 57%. Саме ці овочі підвищили так званий індекс борщу, піднявши ціну на національну страву на 33%. Якщо на початку року продукти для приготування цієї страви коштували 61 грн, то нині – більше 80 грн. Однак решта овочів у борщовому наборі подешевшали.

На четвертому місці здорожчання – свинина з 37%. Причина – у зменшенні поголів’я через ризики спалахів АЧС. Усередині літа переробники також скаржилися на нестачу свиней забійних кондицій. Тоді через дефіцит вони не могли сформувати партії на продаж. В асоціації «Свинарі України» ослаблення пропозиції свинини пояснювали літньою спекою, що негативно вплинула на приріст живої ваги.

Замикає п’ятірку яловичина, яка додала у ціні 30%. Ажіотаж на це м’ясо спричинило скорочення попиту на свинину й курятину з боку переробників через їх високу вартість. Масовий перехід на яловичину зумовив скачок ціни.

У гривневому еквіваленті ТОП-5 виглядає інакше. На першому місці сало, яке подорожчало на 28 грн/кг. Друге й третє посідають свинина і вершкове масло, які додали в ціні 27 грн/кг. На четвертому – яловичина, за яку платять на 26 грн/кг більше. Замикає п’ятірку м’який сир, вартість якого зросла на 20 грн/кг.