Dzhordzh Soros Evropeyskiy Soyuz Dolzhen Brat Primer S Ukrainy 1 696x457
Джордж Сорос, Фото: metropol-forex.ru

До $300 млн інвестицій в наступному році пообіцяла залучити в Україну компанія Dragon Capital. Інвесторами виступлять Goldman Sachs, Джордж Сорос та Корпорація приватних іноземних інвестицій у США (OPIC). Інвестори зацікавлені вкладати гроші в експортно-орієнтовані підприємства у галузі сільського господарстві, а також у виробництво продуктів харчування. Загалом у процесі розгляду 10 угод. Про це говорив генеральний директор і засновник компанії Dragon Capital Томаш Фіала, передає «Інтерфакс-Україна».

Остаточна сума залежатиме від реалізації кількох угод з іншими інвесторами на суму до $150 млн. За словами Фіали, ціни на активи в Україні сьогодні найдешевші з часів 2000-2004 років. Причина – високі ризики країни, через які інвестори не хочуть платити більше. Це здешевлює українські активи порівняно із західними утричі.
Dragon Capital планує нарощує вкладення в країну з травня 2015 року. У 2017 обсяг інвестицій компанії склав $100-150 млн.

У 2007-2017 роках міноритарним пакетом Dragon Capital володів Goldman Sachs, один з найбільших світових банків. Про заснування фонду Dragon Capital New Ukraine Fund мільярдер і філантроп Джордж Сорос заявив у листопаді 2015 року. Він займає 29 місце у рейтингу мільярдерів за версією Forbes зі статками $24,2 млрд.