Компанія «Ікорний дім Бестер» розпочала експорт чорної ікри на ринок Європейського союзу. Нещодавно перша партія відправлена до Франції, пише Тиждень.ua.

Аби довести виробництво до європейських стандартів, компанія за кредити здійснила модернізацію. Потужності сертифікували за стандартом ISO 22000 та системою НАССР, а продукція отримала єврономер. Перший договір на експорт підписали влітку 2017-го.

«Порівняно з вітчизняним ринком в ЄС можна нарощувати збут в десятки разів. Конкуренція серйозна, але й можливості ширші», — говорить співвласник компанії Антон Яременко. 

За його словами, ікру готують класичним способом: після того, як риба дозріває, її ріжуть, дістають ікру та солять. Цей спосіб витратніший, адже рибу доводиться ростити декілька років. Деякі виробники роблять гормональні ін’єкції, аби пришвидшити дозрівання ікри. Рибу «видоюють» і вона може давати ікру повторно.

«Таким чином процес пришвидшується, але й продукція буде нижчої якості», — каже Яременко.

Найбільшою перешкодою для експорту до ЄС виробник називає бюрократію: питання, які мають вирішуватися за три тижні в Україні розглядають місяцями.

До слова, чорну ікру з України експортує лише дві компанії — Osetr та «Бестер». В Європі українську продукцію купують до $800 за кілограм. На вітчизняному ринку осетрова ікра коштує 2500 грн/кг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.