Українці за результатами десяти місяців року увірвалися до десятки експортерів сирів до Єврсоюзу. Про це у Facebook пише провідний аналітик агентства Інфагро Максим Фастєєв. Йдеться про 98 тонн експорту проти однієї тонни торік. Такі обсяги експерт називає мізерними, але все ще може змінитися. Добрі новини у тому, що граничних квот та високих мит на постачання українського сира в ЄС не передбачено.

Тим часом за десять місяців цього року Україна продала європейцям до ЄС біля 2,2 тис тонн масла й стала другою, поступившись Новій Зеландії з її 5,1 тис тонн.

За словами експерта аграрних ринків Українського клубу аграрного бізнесу Дар’ї Гриценко, перевагою нашого масла в Європі є його ціна. В середньому Україна експортує вершкове масло в Європу за $4,3/кг, у той час як в ЄС його купують за цінниками від $4,8 до $5,4/кг.

Цікаво, що попереднього року продажі масла із України склали лише 60 тонн. У 2015-му воно взагалі до Європи не експортувалось.

За словами Фастеева, цьогорічний обсяг квот у 1800 тонн уже вичерпано і все інше відправлялося понадквотово. Причому торгувати було вигідно навіть зі сплатою мита. на руку українцям зіграли високі ціни на аналогічний товар в ЄС. Українські компанії отримали вигоду, резюмує експерт.

Прогнозі аналітиків втішають – до кінця року Україна вийде на 2500 тонн експорту масла, а це майже п’ята частина від всього імпорту до Старого Світу. 400 тонн українцям знову прийдеться продавати понад квоти, яка наступного року становитиме 2100 тонн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.