Прибутковість молочного бізнесу в листопаді зросла відразу на 5,2%, тоді як в середньому за попередні 6 сезонів приріст не перевищував 2,5%.

За оцінками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, в грудні очікується зростання ще на 2-4%. Ферми, що подбали про збільшення своєї продуктивності, за результатами року розраховують на 40%-ве зростання прибутку.

У сфері переробки молока прибутки дещо підупали, проте аналітики Pro-Consulting очікують оживлення ринку молочної продукції, а отже — і підвищення рентабельності. Для інвесторів, які бажають вкласти кошти в прибуткове виробництво, прийшов час звернути увагу на молочну галузь, вважають аналітики.

Сприятливими факторами для створення підприємства по переробці молока є наявність вільних ніш, зростаюча популярність споживання екологічних молочних продуктів і наявність вільної сировинної бази.

Pro-Consulting розробила бізнес-план з переробки 1000 кг молока на добу. З цієї сировини планується випуск 430 кг пастеризованого молока, 200 кг кефіру, 30 кг кисломолочного сиру, 70 кг сметани, 10 кг сиру «Адигейський» і 260 кг побічного продукту — сироватки.

Для продажу рекомендують створити впізнавану торговельну марку, яка буде спеціалізуватися на середньому ціновому сегменті. Рентабельність продажів складе 9,8%, тобто кожна гривня доходу принесе 0,1 грн прибутку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.