Малому аграрному бізнесу треба орієнтуватися на вирощування тих видів продукції, що мають стабільно зростаючий попит на внутрішньому і зовнішньому ринках. А також на ті, що здатні забезпечити найбільшу віддачу – від 30 000 до 100 000 грн на 1 га, повідомляють спеціалісти Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки».

«Найближчим часом такими будуть органічні продукти, а також горіхи, квасоля, прянощі, сорго, нут, горох, сочевиця, гірчиця, льон, коноплі, горіхи, ягоди – малина, полуниця, ожина, суниця, чорниця, журавлина тощо», – каже завідувач відділу земельних ресурсів та природокористування інституту Ольга Ходаківська.

Науковець посилається на суттєвий ріст поставок українських нішевих видів продукції на зарубіжні ринки. Зокрема, експорт квасолі і коріандру зріс у 2,4 раза, горіхів – в 1,5 раза, насіння гірчиці – в 1,7 раза, полуниці й суниці – у 9,8 раза, нуту – у 10 разів.

Торік в Україні існувало 32 000 малих фермерських господарств із площею в 2,7 млн га. При цьому середній розмір одного фермерського господарства становить 82 га. Майже половина з них – це господарства з площею від 20 га до 100 га.

Виручка від реалізації виробленої малими фермерськими господарствами продукції у розрахунку на 1 га угідь склала майже 11 000 грн/га. При цьому їх прибуток трохи перевищив 3 000 грн/га. Тобто, середньостатистичне господарство отримало лише 246 000 грн прибутку, поінформувала експерт.

За останні 10 років кількість фермерських господарств, які мають в обробітку земельні ділянки загальною площею не більше 100 гектарів, скоротилася більше ніж на 20%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.