Winter Truffle 203032 960 720 696x522

Дослідників з Mycorrhizal Systems (MSL) у Шотландії сім років працювали над тим, аби навчитися вирощувати чорні трюфелі у нетипових для них ґрунтах.

Гриби ростуть переважно в симбіотичних відносинах з кореневою системою дерев у ґрунтах з високим вмістом вапняку – у континентальній Європі. Проте тепер доведено, що кислотні ґрунти Шотландії теж можуть бути придатними для їх вирощування, повідомляє fginsight.com.

Дослідники експериментували, обробляючи коріння дубів розчинами, що сприяють розвиткові трюфельної грибниці, й отримали хороший результат. Дуб, посаджений у 2010 році, обробили також спорами трюфеля, а грунт поливали вапном, аби він був менш кислим.

Доктор Пол Томас, науковий співробітник Стерлінгського університету та директор компанії MSL, займається культивуванням трюфелів у Великобританії останні десять років – спочатку в Центральній Англії, а потім й Уельсі. Однак вперше гриби виростили на півночі у Шотландії.

Перші зібрані шотландські трюфелі використали для наукових цілей. Із найбільшого, 45-грамового, шеф-повар мишленівського ресторану «The Kitchin» в Единбурзі приготував вишукані страви. Смак шотландського трюфеля не поступається континентальним грибам.

За кілограм трюфелів у Шотландії можна виручити 900 фунтів.