Vi Il 80

Група ViОil, один з найбільших українських виробників високоолеїнової соняшникової олії, повідомляє, що отримала $80 млн від синдикату європейських банків. Організатором кредитної лінії є одна з найбільших фінансових установ у світі — голландський ING Bank.

«Надання синдикованого кредиту означає довіру до нашої компанії з боку західних фінансових установ, — вважає фінансовий директор ViOil Алла Власюк. – Фінансування дозволило задовольнити потреби в оборотному капіталі на 2017/18 маркетинговий сезон і стало черговим кроком ViOil з виходу на європейські ринки капіталу».

Водночас група продовжує нарощувати обсяги виробництва. В період з 14 жовтня по 14 листопада перероблено 30 тис. тонн насіння високоолеїнового (ВО) соняшнику та отримано 13,4 тис. тонн олії. Майже вся продукція відправлена на експорт.

За словами комерційного директора ViOil Ігоря Гадомського, попит на ВО-олію в Європі та Північно-Східній Азії демонструє ріст. Це дозволяє продавати товар з додатковою премією на кожній тонні. До того ж, ВО-олія є потужним джерелом валютної виручки.

Зазначимо, що до складу промислової групи входить Чернівецький та Вінницький олійно-жирові комбінати. Окрім того, ViOil має 13 зерносховищ потужністю 360 тис. тонн. В сфері діяльності — переробка соняшнику, сої, ріпаку, льону. Група здійснює експорт в більш як 60 країн світу.