Україна має шанси отримати дозвіл на експорт яловичини до Європейського союзу вже наприкінці 2019 року. Такими очікуваннями поділилась Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції.

«Ключовою проблемою виходу на європейський ринок була відсутність системи державного моніторингу за розповсюдженням захворювання худоби губчастоподібною енцефалопатією. Але частину коштів для впровадження цього моніторингу було включено до бюджету-2017», — цитує Трофімцеву видання «Економічна правда».

Зазвичай отримання дозволу займає до двох років. Відповідний запит до Єврокомісії вже надісланий, і наступного року Україна чекає інспекцію з перевіркою.

На противагу продукції птахівництва, в українській яловичині зацікавлена сама Європа, вважає економіст аналітичного відділу ФАО Андрій Ярмак. Це єдиний вид м’яса, на який в ЄС існує дефіцит, і він поступово збільшуватиметься.

Як розповіла на Ukrainian Beef Congress Каролін Монійо із Французького інституту скотарства, щороку 2,7 млн тонн яловичини реалізується в ЄС у свіжому або охолодженому вигляді. Споживання м’яса загалом розвивається, особливо рубленого:

Проте цей показник дуже залежить від обсягів забою тварин:

«Європейці вимогливі до того, що їдять. Це «зрілі» споживачі, які вже звикли до певних смакових властивостей», — каже Монійо. Та й темпи споживання яловичини в різних регіонах ЄС суттєво відрізняються.

До слова, Україна має щорічну квоту на постачання до ЄС 12 тис. тонн яловичини. Проте зараз експорт вітчизняного м’яса обмежується переважно ринкам країн СНД.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.