Як із харчових залишків зробити корм для тварин, а з відходів пивоваріння — чіпси. Такі ідеї буквально фонтанують в головах нинішніх молодих підприємців. Щорічно 600 представників покоління індиго потрапляють в проект американського Forbes «30 Under 30». Редакція американського місячника відбирає 30 бізнесменів-початківців в 20 галузях, які створили успішний стартап з оригінальною ідеєю до свого 30-річчя. Такий список Forbes публікує вже сьомий рік поспіль, і за цей час в рейтингу побувало близько 4000 «випускників».

Редакція AgroDay вибрала з учасників останнього випуску «30 Under 30» найцікавіші проекти, пов’язані з аграрною сферою.

Історія перша.  “Комплексні обіди” Джастіна Каміна

Джастін Камін, співзасновник KDC Ag

Сьогодні цивілізація викидає до 40% вироблених нею харчів. Це те, що не купують у супермаркетах, та те, що люди самі викидають у сміття. Така статистика людської неощадливості може зачепити будь-кого. Першим із таких став американець Джастін Камін. «Сорок відсотків, бро! Ці люди просто з’їхали с глузду», — приблизно так думав Джастін, коли вперше замислився, як ті відходи використати з користю для усіх.

Ще більше у правильності своїх думок Камін переконався, коли дізнався, що всі продукти, які люди не встигли переробити у органічне добриво, містять в собі всі поживні речовини для повторної переробки. «У нас свиней немає», — сказала би українська бабуся Джастіну, проте у нього немає української бабусі. Але ідея віртуальної грандмазе виявилася правильною. Джастін Камін вирішив переробляти людські недоїдки у якісний корм для свійських тварин.

Винесу ваше сміття. Недорого

В свої 28 років Камін зареєстрував свою компанію KDC Ag, а сам вирушив по каліфорнійським супермаркетам у пошуках чогось смачненького. Зрозуміло, що не для себе. Супермаркети з готовністю відкрили перед ним свої замасковані погреби, де ховали непродані продукти. Камін відбирав на переробку те, що збереглося найкраще і віз до себе в цех переробки.

Суть технології американського стартапера полягає у подрібненні залишків, в обробленні їх ферментами та в їхньому мікшуванню. Система відтворює травну систему людини. Виробнича лінія включає велику м’ясорубку (зуби) і подальше додавання травних ферментів (шлунок). Протягом трьох годин відходи руйнуються фактично до молекулярного рівня.

В кінці отриманий продукт пастеризують, що гарантує безпеку від патогенів, та доводять до необхідної консистенції. За один виробничий цикл компанія може переробити до 160 тонн продуктових решток в корм для тварин.

Далі отриману масу висушують до 10% вмісту вологи. Кінцевий етап — продукт або гранулюють, або ж змішують з різними інгредієнтами, щоб отримати повний раціон свинячого та курячого корму.

Зараз технологія Каміна здатна переробляти всі види харчових продуктів, включаючи м’ясо, фрукти і овочі. В результаті кінцевий продукт являє собою досить збалансовану дієту для більшості свійських тварин. Таким чином, ноу-хау KDC Ag позбавляє фермерів від залежності від «неприродної» кукурудзяно-соєвої дієти, вітамінів і антибіотиків. Це у свою чергу, дозволяє зекономити на дорогих кормах.

Для сусідів Джастіна важливо, що весь процес перетворення хорошого в прекрасне не генерує ніяких запахів, стоків і переробляє 100% зібраної їжі без будь-яких викидів. «Ми використовуємо технології 21 століття, — каже Камін. — Ми повертаємося до природи, до того первинного кругообігу, який в ній колись існував. А разом з цим забезпечуємо економічну вигоду для супермаркетів, фермерів і споживачів».

Американський коктейль

Ще одне дітище фірми — «Компост 2.0». Це не хімічне рідке або гранульоване добриво, повністю виготовлене з харчових відходів. Зараз препарат розливається в пляшки і продається під власною торговою маркою Harvest-to-Harvest (H2H).

Це добриво включає амінокислоти та інші речовини, які роблять ґрунт більш сприятливим для рослин. H2H живить мільйони мікроорганізмів, що живуть у ґрунті і забезпечують хороші врожаї.

Сьогодні H2H вже протестоване на десятках фермерських господарств. Джеки Восьмєркіни з усіх штатів США відзначають зростання врожайності з одночасним скороченням використання інших добрив. Численні незалежні польові випробування показали, що з винаходом Каміна фермери отримують від 10% до 40% приросту врожайності на 1 акр і зменшення на 25% споживання води. Також аграрії значно скорочують потребу в недешевих азотних добривах.

Рідке добриво можна подавати через лінії крапельного зрошення та в якості замінника компосту. Крім цього, використання H2H зводить до мінімуму потребу в ротації сільськогосподарських культур, оскільки поживні речовини ґрунту можуть бути негайно поповнені після кожного циклу посіву.

Потенціал проекту оцінили. Нещодавно до консультативної ради KDC Ag увійшли такі люди як філантроп Говард Баффет (онук всесвітньо відомого бізнесмена) та екс-міністр сільського господарства США Енн Венеман.

Окрім цього проекту, Камін є співавтором і засновником ще декількох інноваційних проектів в аграрній сфері, в IT та в альтернативній енергетиці. Юнак вірить в ідею, що інвестиції в екологічно орієнтований бізнес зможуть забезпечити його бізнесам більшу прибутковість, ніж інвестиції в традиційний бізнес.

Джастіне, не здавайся!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.