Дім ігристих вин Lanson цього тижня в Лондоні презентував шампанське-брют Noble Cuvée урожаю 2002 року. Експерти уже назвали цей урожай найкращим за останнє десятиріччя, а вино — сучасним вінтажем.

«Особливості вина у тому, що воно отримане з винограду сорту Шардоне особливої стиглості, це було викликано сонячною, сухою і одночасно вітряною погодою під час вегетаційного періоду, — каже майстер погребів Lanson Ерве Дантан. — Виноград дозрівав в ідеальних умовах. Можливо, зарано казати, що це перший урожай глобального потепління, але це було вперше, коли ми отримали високий рівень зрілості з добре збалансованою кислинкою смаку».

Пляшка Noble Cuvée Brut and Blanc de Blancs 2002 коштує 150 фунтів.

Згідно із законодавством Франції, марочні ігристі вина можуть називатися такими лише після п’ятнадцятимісячної витримки з подальшим видаленням осаду. Lanson витримує своє шампанське не менше трьох років. Процеси вторинної ферментації відбуваються безпосередньо в пляшці.

Дім ігристих вин Lanson одним із перших почав випускати рожеве шампанське, ніжно-лососевий відтінок якого досягається завдяки витримці сусла разом із шкіркою винограду. Деякі сорти шампанського Lanson виготовляє з винограду із 60-ти й більше виноградників.

Lanson входить до трійки найуспішніших виробників шампанського. Щороку виробник продає 6 млн пляшок напою.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...