Basf Freeport Tank 696x463

Компанія BASF напередодні нового сезону запропонувала аграріям вигідні умови купівлі інноваційних ЗЗР, запустивши акцію «За пару товару – вигода з гектару!». Купуючи ЗЗР у офіційних дистриб’юторів, фермер може отримати мотиваційну виплату, яка зекономить його виробничі затрати.

Серед акційних пропозицій – препарат Адексар® СЕ Плюс та Осіріс® Стар для зернових, Піктор® та Євро-Лайтнінг® для соняшнику, Базагран® та Абакус® для сої. Залежно від пакету продуктів економія на гектарі складе 40-50 грн.

До прикладу, при купівлі в пакеті 210 л Адексар® СЕ Плюс та 360 л Осіріс® Стар фермер отримує ваучер на 15 000 грн мотиваційної виплати. При купівлі пакету 150 л Піктор® і 360 л Євро-Лайтнінг® – 17 000 грн, а придбання 300 л Абакус® і 750 л Базагран® передбачає мотиваційну виплату в розмірі 11 000 грн.

Механіка участі в акції доволі проста. Фермер купує ЗЗР у офіційних дистриб’юторів, отримує ваучер від менеджера BASF і надає його дистриб’ютору, у якого придбав пакетні продукти з подальшим отриманням мотиваційної виплати.

В компанії розраховують, що нинішня пропозиція здобуде широку прихильність серед прогресивних господарств. «Наша ініціатива спрямована на кінцевого споживача. До неї можуть долучитися як великі, так і малі господарства», – зазначив керівник відділу продажів Андрій Касьян.

BASF – німецький хімічний концерн, історія якого сягає 150 років. Виробничий портфель компанії містить хімікати, пластмаси, спеціальні продукти, засоби захисту рослин, і навіть нафту та природний газ. Обсяг продажів концерну становить близько 70 млрд євро на рік.

Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 році. Вітчизняних фермерів компанія забезпечує ЗЗР, ветеринарними та харчовими добавками, спеціальними хімікатами тощо.