Найпівнічніші райони Канади відтепер зможуть вирощувати городину в теплицях-контейнерах. Компанія з Оттави придумала, як надати жителям півночі цілорічний доступ до свіжих овочів, адже доставка продуктів сюди завжди була дорогою, повідомляє agroxxi.

Теплиці The Growcer вбудовані в 40-футові контейнери-перевізники і поєднують гідропонні технології з точним контролем клімату. Вона повністю автоматизовані й контролюються дистанційно. Технологія здатна працювати у найсуворіших умовах – до -600С.

«Ми почали розвивати наші технології з конкретної ідеї – працювати з північними регіонами, допомагаючи їм виробляти свої власні продукти харчування», – каже Корі Елліс, головний виконавчий директор і співзасновник The Growcer.

Щойно контейнер приїжджає на місце призначення, система підключається до роботи.

«Ми заздалегідь отримуємо інформацію про те, що саме люди хочуть вирощувати і в яких кількостях, завантажуємо дані в систему, і коли контейнер прибуває, все, що потрібно від користувача – підключити електро- і водопостачання», – каже Елліс.

У контейнерній теплиці використовується модульна система. В одній теплиці можна виростити досить продуктів, щоб нагодувати 110 осіб. Тобто, городину можна вирощувати й на продаж – до 40 різних овочів, в тому числі баклажани, огірки, томати, перець чилі й солодкий перець. Фермерам із півночі пропонують почати з базового набору простих у вирощуванні трав і салату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.