Більшість людей у світі – до 87%, – не споживають достатньої кількості фруктів і овочів, а якщо й споживають, то позбавлені розмаїття або їдять продукцію низької якості. Це результат дослідження, у якому взяли участь понад 200 000 осіб із 52 країн світу.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала вживати п’ять порцій фруктів і овочів щодня, або 400 грамів. Утім, цих рекомендацій дотримуються 60-87% споживачів, повідомляє hortidaily.com.

Найбільше у світі вживають цитрусових і тропічних фруктів, найменш вживані – фіолетові фрукти й овочі, як от ожина і буряк.

Тим часом в Україні споживання фруктів складає 68% від норми у 78 кг на рік, дослідили експерти Agrotimes. Цікаво, що міські жителі споживають фруктів більше, аніж сільські.

Разом з тим, 2016/17 МР завершився для України рекордним зростанням імпорту колумбійських бананів – майже у 32 рази проти попереднього сезону. Про це з посиланням на дані Державної служба статистики повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти». Також було закуплено 290 000 тонн цитрусових, що на 16% перевищує показники попереднього сезону. Для порівняння, у попередньому сезоні на український ринок було завезено лише 250 000 тонн цих фруктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.